Dostępne modele koncentratorów tlenu Warszawa

 

Stacjonarne - do użytku codziennego. 

 

 

 

 

Sprzęt jest wielkości szafki nocnej, poziom hałasu można porównać do pracującego wentylatora domowego. Koncentrator tlenu jest przygotowany do użytku 24 godziny na dobę ( w takim wypadku zalecamy regularne resetowanie sprzętu wraz z krótkimi przerwami ). Pacjenci korzystają ze stacjonarnych koncentratorów najczęsciej z zakresie od 12 do 16 godzin na dobę. Dzięki możliwości montażu drenu tlenowego w zakresie od 2 do 10 metrów pojawia się możliwość dużej swobody poruszania. Tlen jest nawilżany wodą destylowaną.

 

Przenośne, Na Baterie - do użytku poza domem.

 

 

 

 

Koncentratory przenośne ważą od 2,5 do 5 kg. Można je nosić na ramieniu lub umieścić na wózku z kółkami. Baterie w zależności od ilości podawanego tlenu mogą działać od 2 do 6 godzin. Każdy koncentrator ma ładowarkę samochodową. Stężenie tlenu +90% na każdym ustawieniu.

 

Wysokiego przepływu 6 - 9 l / min.

 

 

Dla pacjentów z ciężką niewydolnością oddechową lub tych z klasterowymi bólami głowy posiadamy koncentratory które podają aż do 9 litrów tlenu w ciągu jednej minuty.

 

 

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu umożliwia dostęp do wygodnej terapii tlenem medycznym w domu pacjenta bez konieczności przebywania w szpitalu.
Nasza firma dostarcza koncentrator tlenu w dniu zamówienia na terenie Warszawy oraz całego woj. Mazowieckiego. Pełna usługa zawiera dostawę oraz instalację sprzętu wraz ze wszystkimi akcesoriami. W razie jakichkolwiek problemów nasza infolinia jest czynna całodobowo 7 dni w tygodniu.

 

Wypożyczalnia Koncentratorów Tlenu Warszawa

Dostawa - Instalacja 24h

 

NIP: 927 162 40 94

ul. Armii Ludowej 9, 00-001 Warszawa

 

tel: +48 503 123 291